Misyonumuz :

Ortaklarımızla işbirliğimiz sayesinde rakipsiz olarak  avantajlı  ve kaliteli paletli nakliye dağıtım ağı servisi sunmak. Bunu;

  • Servis mükemmeliğini son kullanıcılarımıza ulaştırmak
  • Calışanlarımızın gelişimine destek ve teşvik 
  • Servis kullanıcılarımıza genişleyen hizmet kapasitesi ve sürdürebilir büyüme temini 
  • Yenilik arayışı ve sürekli büyüme azmi 
  • Sosyal ve çevresel sorumluluk bilinci 

sureti ile sağlamaktayız.

Temel değerler 

Servis mükemmeliğine ve  kalitede tutarlılığa olan bağlılığımız. Çalışanlarımız profesyonellik, dürüstlük ve doğruluğu birbirleriyle ve tüm ortaklarımızla olan ilişkilerinde ilke edinmişlerdir. 

Sayısız miktardaki yeniliği operasyonlarımıza getirerek sektöre öncülük etmekten gurur duyuyoruz. Yönetici ve çalışanlarımız  sınırların dışında düşünebilen  ve çözüm odaklı olup Pall-Ex ve ortakları için sürekli başarıyı amaç edinmişlerdir. 
Başarıya olan azmimiz ve kararlılığımız sebebiyle yaptığımız her işe tüm gücümüzü ve inancımızı koyuyoruz. Çalışanlarımız  faaliyetlerimiz üzerinde olumlu etki yaratma yetkisine sahip olup böylelikle tüm müşterilerimiz ve ortaklarımızla sahip olduğumuz tutkuyu paylaşıyor  günümüzün ve geleceğin muhtemel problemlerine  çözüm üretiyoruz. 
Çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli ortamda çalıştıklarından emin  oluyoruz. Bunun yanında çeşitli  gelişim projelerine dahil olarak ilerleme ve servis mükemmeliğine katkıda bulunuyoruz.
Kurumsal Sosyal Sorumluluğumuzu tam olarak üstlenip aktif olarak çevreye etkilerimizi azaltıyor  ve sosyal sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.