Avantajlar

Pall-Ex'in ulusal ana ortağı olmanın avantajları çok olup bu avantajlar sizin sektörde öne geçmenizi sağlayacak.  

Bu avantajlardan bazıları:

Pall-Ex organizasyonunun bir parçası olmanın birçok getirileri vardır. Kurulduğumuzdan bu yana yöntem ve sistemimizi deneyip test ettik ve bu bugün operasyonlarımızın temeltaşını ve güçlü altyapımızı sağlamakta.   

Ulusal ana ortağımız olmakla siz de bu güçlü altyapıdan kısa sürede yararlanır hale geleceksiniz ve bunun sonucu operasyonel avantajların gelişini  göreceksiniz. 

Bunun yanında işletmeniz için sürekli artan operasyon ve dağıtım ağı gelirleri   

Bugün Pall-Ex markası dikkat çeken ve saygı duyulan bir markadır. Pall-Ex uluslararası lider bir marka olup yaratıcı, etkileyici ve akılda kalıcı bir marka  yaratma ve bunu tamamlayan pazarlama teknikleri konusunda uzmanlık ve danışmanlığa sahiptir. 

Bu her bir ulusal ana ortağımız için özel uygulamalarla hayata geçirildi. 

Pall-Ex ile  birlikte siz ve üye depolarınız markalaşma ve pazarlama alanındaki en iyi yeteneklerle birlikte çalışma fırsatı bulacaksınız. 

Pal-Ex ve üyelerinin kullanımına sunmak üzere amaca yönelik olarak önemli miktarda finansal kaynak ve zaman harcayarak güçlü ve etkili bir  IT altyapısı geliştirdik. Nakliye sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizin  yetenekli  bilgi işlem geliştirme departmanımız ile  biraraya gelmesi sonucu oluşan Pall-Ex IT desteği işletmenizin her alanında size gerekli desteği sunacağından emin olacaktır.  

Ulusal ana ortak olarak amaca yönelik geliştirmiş olduğumuz benzersiz IT sistemimizin ulusal dağıtım ağının içerisindeki birincil distributörü olacaksınız. 

Süregiden araştırma ve geliştirmenin sonucu sürekli yenilikçi çözümleri sinerjik bir gelişim için ulusal ana ortaklarımızla paylaşıyoruz. 

Şu andaki yolculuğumuz heyecan verici olduğu kadar  aynı zamanda talepkar . Paletli nakliye yönetiminin  geleceğine yön vermek ve bunu Avrupa genelinde yapmak küçük bir hedef değil ancak bu hedefi gerçekleştirmenin verdiği başarı duygusu ve bu başarının getireceği geri kazanımlar oldukça  heyecan verici. 

Organizasyon içerisinde faaliyetlerine  başlamış olan diğer ulusal ana ortaklarla birlikte Pall-Ex'in Pan- Avrupa servisinin gelişiminde önemli bir rol oynamak. 

Sesinizi duyurun ve ülkenizdeki yıllara dayanan nakliye tecrübenizi daha efektif ve daha müşteri odaklı olan yeni bir iş yöntemine ödünç verin. 

Sektörü değiştirme ve  operasyonel standartları ilerletme 

Yolculuğumuzda bize katılın – özetle Avrupa'nın en etkili organize ve saygın paletli  nakliye dağıtım ağı olmak. 

Araç filosunun verimli  kullanımı sayesinde akaryakıt tüketimini düşürerek çevreye olumsuz  etkileri azaltmak.

Uzman ve Geniş Bilgi Bankamıza Ulaşma Şansı 

Sürekli idari uygulama ve sürekli danışmanlık desteği sunuyoruz

Amaca yönelik geliştirmiş olduğumuz IT sistemimizi sizin için kuruyor, sürekli eğitim ve desteği sağlıyoruz. 

16 yıllık tecrübeye dayalı İngiltere yönetim birimlerimizin geniş bilgi bankasına  erişim